O firmie

 

Wieloletnie doświadczenie na rynku.

 

 

rusztowania DG BUD jest firmą powstałą w odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów, którzy cenią sobie profesjonalizm i szybka reakcje na zapotrzebowanie rynku.

Wieloletnie doświadczenie kadry pozwala na szybką i profesjonalną obsługę. Naszym celem jest zadowolenie klienta i budowanie stałych partnerskich relacji. Szeroki asortyment pozwala na zaspokojenie różnych potrzeb które zgłaszają nasi klienci.

To co wyróżnia firmę DG BUD od innych to, że klient  jest dla nas partnerem. Poprzez dialog wspólnie z klientem rozpoznajemy jego potrzeby i staramy się je zaspokoić.

Na naszą ofertę sprzedażową składają się przedewszsystkim:

  • Rusztowania elewacyjne
  • Rusztowania przejezdne
  • Drabiny
  • Windy dekarskie
  • Szalunki stropowe i ścienne
  • Kubły zsypowe...

Część tej oferty jest dostępna na naszej stronie firmowej www.dgbud.pl

Platforma www.drabinyrusztowania.pl powstała w celu szerszego przybliżenia naszej oferty związanej ze sprzedażą drabin i rusztowań przejezdnych. Z doświadczenia wiemy że informacja przy sprzedaży tego typu asortymentu jest na wagę samego produktu dlatego zdecydowaliśmy się umieszczenie tego właśnie asortymentu na platformie e-sprzedażowej bo tylko tak mogliśmy podzielić i skatalogować całość oferty. Mamy jednocześnie nadzieję, że jest to łatwe w nawigacji i przejrzyste.

Dokładamy wszelkich starań, aby krótkim czasie dostarczyć zamówione przez Ciebie artykuły pod wskazany adres, bo Twój sukces to dla nas klient który dobrze się rozwija, prosperuje i wraca znów do nas.

 

                                                                                                               ...pracownicy DG BUD wszyscy :-)

Lubią nas na FaceBook

Aktualizacja

Aktualizacja: Lipiec 2019